Zadbane dłonie

Zadbane dłonie to wizytówka kobiety. Na dłonie bardzo zwraca się uwagę. Podanie ręki oznacza, że druga osoba z pewnością spojrzy na dłoń. Co zauważy? Zadbaną skórę, ładne, czyste paznokcie? Czy może coś innego?

Ładne dłonie
Kobiety z dużych miast, takich jak Warszawa czy Wrocław, częściej niż kobiety na wsi dbają o swój wygląd, chociaż nie można podchodzić do tego zjawiska stereotypowo. Na pewno jednak mieszkanki dużych miast częściej korzystają z zabiegów upiększających na twarz i ciało. Parafina na dłonie to zabieg szczególnie polecany w okresie jesienno-zimowym. Ma on za zadanie, mówiąc kolokwialnie, doprowadzić skórę do ładu. Dłonie kobiety narażona są na wiele szkodliwych substancji i czynników – preparaty do sprzątania, chłód, mróz, to tylko niektóre przykłady. Dlatego też panie muszą o swoje dłonie dbać w szczególny sposób.

parafina na dłonie

Zabieg z parafiną na dłonie
Wykorzystanie parafiny w zabiegu na dłonie sprawia, że skóra staje się nawilżona i wygładzona. Dzięki temu dłonie są miększe – nie tylko piękniej wyglądają, ale także ich posiadaczka lepiej się czuje. Nie musi już krępować się podając komuś swoją dłoń na przywitanie. Parafina sprawia też, że na dłoniach tworzy się specjalna warstwa ochronna, która odpycha niekorzystne substancje czyli czynniki zewnętrzne, które szkodzą delikatnej skórze. Taki zabieg z powodzeniem można zaproponować każdej kobiecie, pani w każdym wieku, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Comments are closed.