Różne rodzaje manicure

Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie i elegancko. Dlatego w swoim wyglądzie dla o każdy najmniejszy element. W tym o paznokcie. Dlatego panie coraz częściej korzystają z takiej usługi jak manicure. Trzeba jednak wiedzieć, że istnieje kilka rodzajów tej stylizacji paznokci.

Manicure w SPA

Coraz więcej kobiet korzysta także w SPA. Tam mogą zadbać o swoją urodę, a także po prostu wypocząć. Jednym z zabiegów, z którego chętnie korzystają jest manicure SPA https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-spa/. Czym różni się on tego tradycyjnego? Przede wszystkim taki manicure to nie tylko usunięcie skórek oraz opiłowanie paznokci. Manicure SPA polega także na bardzo dokładnym peelingu skóry całej dłoni. Celem tego zabiegu jest usunięcie nadmiaru zrogowaciałego naskórka. Dzięki temu skóra dłoni staje się delikatniejsza. Cały zabieg kończy się wykonaniem masażu całych dłoni. Jest to zabieg niezwykle przyjemny oraz relaksujący. Po wszystkim na dłonie nakładana jest jeszcze maseczka odżywcza.

pomalowane paznokcie i kubek kawy

Manicure japoński

Jeszcze innym typem manicure jest manicure japoński. Jest to przede wszystkim zabieg odżywczy oraz pielęgnacyjny. Oprócz wykonania tradycyjnego manicure wykonywany jest także zabieg wyrównania wszystkim nierówności na płytkach paznokci. Następnie na paznokcie nakładana jest specjalna maseczka odżywcza. Zawiera ona witaminy oraz minerały. Jej celem jest uzupełnienie braków w kreatynie paznokci. Po takim zabiegu paznokcie wyglądają niezwykle elegancko.

Comments are closed.