Recepta na zdrowe paznokcie

Zadbane dłonie, ze smakiem zrobione paznokcie to synonim eleganckiej kobiety. Jak mają poradzić sobie kobiety, które mają słabe, łamliwe paznokcie? Jest na to rada. Wystarczy skorzystać z pomocy dobrej kosmetyczki, a paznokcie odzyskają swój dawny blask.

Nie wszystkie kobiety mają z natury ładne, zdrowe paznokcie. Zdarza się również, że nieprawidłowe ściągnięcie poprzedniego manicure pozostawiło nieestetyczne ślady na paznokciach. Jak sobie z tym poradzić?

Manicure japoński

paznokcie Wroclaw

Paznokcie Wrocław u dobrej, doświadczonej kosmetyczki jest w stanie zażegnać ten problem. Japoński manicure Warszawa jest zabiegiem, który ma służyć zniszczonym paznokciom. Polega na dynamicznym wcieraniu w płytkę paznokcia specjalnej pasty, w skład której wchodzą algi, cynk oraz krzem. Następnie wcierany jest puder różowy, dzięki któremu zabieg zostanie utrwalony i zabezpieczony przed wypłukaniem. Końcowym etapem zabiegu jest polerowanie, dzięki któremu paznokcie stają się gładkie.

Dzięki zabiegowi manicure Warszawa, w którym cynk utwardza paznokcie, płytka zyskuje zdrowy, elegancki wygląd. Paznokcie szybciej rosną, stają się twarde i mniej łamliwe. Zabieg można powtarzać 2 razy w tygodniu.

Japoński manicure jest sposobem na regeneracje płytki paznokcia. Dzięki zabiegowi dłonie odzyskają zdrowy, estetyczny wygląd, który świadczy o tym, że ich właścicielka jest zadbaną, elegancka kobietą, która umie o siebie zadbać.

Sprawdź ofertę na zabiegi w wybranych miastach: paznokcie Wrocław i na manicure w Warszawie.

Comments are closed.