Piękne paznokcie bez malowania

Pięknie wystylizowane, pomalowane paznokcie dodają uroku każdej pani, jednak niełatwo jest stale cieszyć się takim efektem. Lakiery szybko ścierają się lub odpryskują, czasem też dress code obowiązujący w pracy czy zasady w szkole nie pozwalają na malowanie płytek. Wówczas z pomocą przychodzi manicure japoński, który jest świetną alternatywą dla malowania paznokci zawsze wtedy, gdy rozwiązanie to nie wchodzi w grę – nie tylko.

Piękny naturalny wygląd paznokci

Naturalne, pozbawione lakieru płytki często nie wyglądają atrakcyjnie i już choćby dlatego się je maluje. Szpecą je nie tylko białe plamki, ale też matowość oraz widoczne osłabienie. Japoński manicure pozwala rozprawić się z wszystkimi tymi problemami, dzięki czemu paznokcie wyglądają niezwykle pięknie bez lakieru. Po jakimś czasie od wykonania tego zabiegu można go co prawda nałożyć, ale kobiety zwykle z tego rezygnują, zachwycone tym, jak pięknie wyglądają ich płytki bez emalii. W dodatki można zapomnieć o częstym zmywaniu i malowaniu paznokci czy przestać stresować się odpryskami, które odbierają eleganckiej kobiecie cały prestiż.

Nie tylko wygląd

Ideą japońskiego manicure jest jednak nie tylko upiększenie płytek w sposób naturalny. Zabieg ten, stosowany w Japonii już przed wiekami, ma na celu przede wszystkim odżywienie płytek. Jest to niezwykle wielka zaleta, ponieważ większość rodzajów stylizacji paznokci znacznie bardziej im szkodzi – odżywienie praktycznie nigdy nie wchodzi w grę. Za pomocą tego rodzaju manicure można więc jednocześnie cieszyć się pięknymi i zdrowymi, mocnymi paznokciami.

Osoby zainteresowane zapraszam w Warszawie i Wrocławiu do tego salonu: https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-japonski/

Comments are closed.