Moda na manicure hybrydowy

Tak zwana powszechnie „hybryda” cieszy się coraz większą popularnością wśród pań. Powodów tej sytuacji jest przynajmniej kilka. Jeśli któraś z pań jeszcze nie zdecydowała się na hybrydę to warto te powody poznać.

Szybkie wykonanie zabiegu

Jednym z powodów, dla których manicure hybrydowy cieszy się tak dużą popularnością jest fakt, iż taką stylizację wykonuje się bardzo szybko. Przede wszystkim klienta po wykonaniu stylizacji nie musi oczekiwać, aż lakier na paznokciach wyschnie. Wystarczy, że lakier zostanie utwardzony pod lampą. Zwykły manicure do dla wielu pań już po prostu strata cennego czasu.

Estetyka i trwałość

Podkreślić należy także, że manicure hybrydowy jest niezwykle estetyczny i trwały. Zwłaszcza jego trwałość panie cenią sobie najbardziej. Trzyma się on bowiem na paznokciach nawet do trzech tygodni. Co ważne, w tym czasie nie pęka ani nie pojawiają się na nim żadne rysy. Jest to także manicure odporny na działanie wody. Nie trzeba w związku z tym choćby rezygnować z basenu.

manicure - czarny w biale kropki

Na każdą okazję

Jest to także manicure, który świetnie się sprawdza przy każdej okazji. Z taki manicure spokojnie można iść do pracy, wykonywać codzienne czynności czy udać się uroczystą kolację.

Gdzie wykonać?

Obecnie coraz więcej gabinetów kosmetycznych oferuje tzw. hybrydę. Najłatwiej można znaleźć je korzystając z internetu. W tym celu w wyszukiwarce wystarczy wpisać „manicure hybrydowy Warszawa centrum” i wybrać konkretny gabinet.

Comments are closed.