Dogłębna rekonstrukcja paznokcia

Zadbane dłonie są bardzo ważne, bo świadczą bez wątpienia o elegancji. Dlatego warto o nie odpowiednio zadbać, dlatego wiele kobiet decyduje się na wykonywanie manicure hybrydowego czy żelowego. Możemy bowiem zakryć nim ewentualnie uszkodzoną płytkę. Jest to jednak ukrywanie problemów, a nie ich eliminowanie.

Rekonstrukcja paznokcia

IBX System, to preparaty, które pozwolą na nie tylko poprawę wyglądu paznokci, ale także pozwolą na dogłębną odbudowę płytki paznokcia. Dzięki dwóm krokom, a raczej dwóm preparatom, bo na takiej zasadzie działa owy system, każda kobieta może zapuścić piękne i długie paznokcie.

Na szczęście nie musimy rezygnować z manicure hybrydowego, bo IBX System, to także baza, którą możemy nałożyć zanim zaczniemy wykonywać manicure tą metodą. Dzięki temu mamy możliwość zawsze chronić nasze paznokcie dogłębnie.

Zregenerowane paznokcie

Bardzo łatwa metoda aplikacji

Nie bez znaczenia jest fakt, że IBX System, to metoda dla każdego, bo jest dziecinnie prosta w obsłudze. Musimy tylko nałożyć dwa preparaty na paznokcie i to one wykonają całą pracę za nas. Jest to duże ułatwienie szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia w robieniu tego typu rzeczy. Stosując metodę, każda kobieta w końcu będzie miała możliwość zapuszczenia długich i pięknie wyglądających paznokci. Odbudowa uszkodzeń bowiem sprawi, że staną się one nie tylko gładkie i mocne, ale także odzyskają swój naturalny pełen blasku i przede wszystkim zdrowy kolor.

Comments are closed.